Fizyka, Biologia i Matematyka – pomoce naukowe dla szkół.

icon_calendarDodano 06.09.2013

icon_authorAUTOR: jangar

Od lat zajmujemy się wyposażaniem szkół w pomoce naukowe – niezastąpione na lekcjach w czasie omawiania przedmiotów takich jak fizyka, biologia i matematyka. Ciekawe modele i zestawy doświadczalne sprawiają, że uczniowie chętniej uczestniczą w zajęciach oraz szybciej przyswajają wiedzę. Pomoce naukowe pomagają w przyjazny sposób wyjaśnić zagadnienia będące tematem lekcji znacznie ułatwiając tym samym pracę nauczyciela; jednocześnie zajęcia lekcyjne stają się ciekawsze.
Fizyka, Biologia i Matematyka – pomoce naukowe dla szkół.

Przedmioty ścisłe – wykorzystanie pomocy naukowych na matematyce, fizyce i biologii.

Użycie dokładnych modeli organów wewnętrznych czy repliki szkieletu człowieka daje możliwość zobrazowania omawianego tematu na lekcji biologii. Przyrządy tablicowe i komplety brył idealnie sprawdzą się na lekcjach geometrii na zajęciach z matematyki. Natomiast na lekcjach fizyki niezastąpiony będzie stół do badania rozkładu sił. Korzystanie z pomocy naukowych sprawi, że nauka będzie bardziej owocna, ponieważ umożliwi sprawdzenie teorii w praktyce.

Posiadamy bardzo różnorodne zestawy doświadczalne, modele, w tym także tradycyjne przyrządy. Nasza oferta obejmuje takie działy jak matematyka, fizyka, biologia oraz wiele innych. Zapraszamy do korzystania z naszych pomocy naukowych, które są niezastąpionym narzędziem do obrazowania uczniom wiedzy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomocy szkolnych.