Kształcenie zintegrowane – pomoce dydaktyczne Jangar, czytanie i pisanie

icon_calendarDodano 11.09.2013

icon_authorAUTOR: jangar

Kształcenie zintegrowane zwane również edukacją wczesnoszkolną jest pierwszym etapem nauki w szkole. Ma bezpośredni wpływ na rozwój dziecka w najważniejszym etapie jego życia. Wykorzystując pomoce dydaktyczne m.in. do nauki czytania i pisania, można urozmaicić i ułatwić zdobywanie umiejętności.

Kształcenie zintegrowane – pomoce dydaktyczne Jangar, czytanie i pisanie

Wykorzystanie pomocy dydaktycznych w nauce czytania i pisania

Dzieci będące na etapie wczesnoszkolnym, przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Kształcenie zintegrowane to system nauki oparty na umiejętnym ułożeniu planu prowadzenia zajęć, gdzie brane są pod uwagę skupienie uwagi, rozładowanie energii i zmęczenie ucznia w ciągu całego dnia. Dlatego też warto podczas pracy z uczniem używać odpowiednio dobranych pomocy dydaktycznych, by nauka czytania i pisania była przyjemna oraz efektywna.

Nauczyciel według nowej podstawy programowej powinien stosować się do kształcenia zintegrowanego w organizacji pracy i nauki z dzieckiem. Pomoce dydaktyczne, które znajdują się w naszej ofercie, w pełni przystosowane są do prowadzenia zajęć przy zastosowaniu kształcenia zintegrowanego w czytaniu i pisaniu. W naszej ofercie również najlepsze pomoce dydaktyczne dla szkół i nauczycieli.