Pomoce dydaktyczne do matematyki i fizyki. Przyrządy z matematyki.

icon_calendarDodano 08.09.2013

icon_authorAUTOR: jangar

Pomoce dydaktyczne z przedmiotów m.in. takich jak matematyka i fizyka.
Matematyka nie musi być trudna. Pakiet do rachunku prawdopodobieństwa zawierający Binostat przeznaczony do demonstracji zagadnień z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, w tym próby losowe, rozkład losowy, rozkład dwumianowy, z pewnością pomoże zrozumieć trudne zagadnienia z matematyki.

Pomoce dydaktyczne do matematyki i fizyki

Fizyka za to stanie się ciekawsza, jeżeli uczeń będzie mógł uczestniczyć w interesujących doświadczeniach. Zestaw do optyki z ławą optyczną i pełnym wyposażeniem zawiera bardzo bogate wyposażenie optyczne, które umożliwia wykonanie szeregu doświadczeń klasycznych z zakresu optyki, jak również z innych dziedzin związanych fizyką. I tak, za pomocą zestawu zaprezentujemy doświadczalnie takie pojęcia z fizyki jak: Cień i półcień, Załamanie światła w pryzmacie, Krótkowzroczność oka ludzkiego i jej korekcja.

Wraz z naszymi pomocami można wytłumaczyć działania matematyczne i zjawiska fizyczne.

Oferowane przez naszą firmę pomoce dydaktyczne wspomagają omawianie podstawowych pojęć z zakresu matematyki i fizyki. Przy pomocy naszych zestawów i przyborów można w prosty i przyswajalny sposób przekazać wiedzę, wytłumaczyć zjawiska fizyczne czy omówić trudne działania matematyczne .

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomocami, które dostępne są w zakładkach matematyka i fizyka po lewej stronie. Zobacz też nasze nowoczesne pomoce dydaktyczne dla szkół i nauczycieli.